O Holdingu

Přehled pracovních nabídek

Žijeme vším, co děláme.
Na Vysočině

Jsme moderní holdingová společnost, která se v průmyslové Jihlavě spíše vyjímá. Pod naší střechou a v naší režii najdete platební bránu ThePay a úvěrovou firmu SWISS FUNDS. Obě firmy běží 100% online. Ale Havel Holding je také o lásce k realitám. Tu přinášíme do Jihlavy pod značkou House of Havel. Zkrátka žijeme tím, co děláme. Vyvíjíme, investujeme, rekonstruujeme, financujeme.

Rutinu měníme na to,
co je smysluplné

Naší prioritou je co nejvíce procesů automatizovat. Rušíme zajeté koleje, které postrádají smysl, a kde nepřichází efekt. Je nám dobře v úzkém týmu. Nabízíme práci na zajímavých pozicích, ale osobnost člověka je pro nás víc než dokonalá praxe. Protože už nějakou chvíli víme, že když to lidi baví a dávají do práce kus sebe, jde vytvářet business globálních rozměrů.

Vyvíjíme a tvoříme. Sníme a plánujeme. Protože můžeme

Platební brána ThePay je jeden velký splněný sen. Plány. Nové příležitosti. Chuť se zdokonalovat. Před sedmi lety jsme vytvořili softwarový nástroj, který dnes sdružuje všechny nejpoužívanější platební metody a který dělá objem bezmála 2 miliardy korun.

Čeká nás zahraniční trh a další nové výzvy a projekty. Pokud si myslíte, že nám máte co nabídnout, a chcete být u něčeho s námi, napište nám. Nebo se podívejte na pozice, které Havel Holding aktuálně obsazuje ve svých firmách.